DJ Menthos

Imprezy wielojęzyczne to nie problem

Nazywam się Michał Zaremba, w skrócie po prostu DJ Menthos. Jestem DJ-em i konferansjerem. Oprócz pasji do muzyki, zaraziłem się też pasją do języków obcych. Dzięki temu biegle posługuję się językiem angielskim i norweskim. Mogę poprowadzić imprezę nie tylko dla polskich gości, ale także zagranicznych.

Jak zaczęła się moja podróż w DJ-ski świat? Muzyką interesowałem się od najmłodszych lat. Będąc małym chłopcem, muzyczne pragnienia gasiłem, nagrywając z radia na kasety magnetofonowe swoje ulubione utwory. Obecnie działam na znacznie większą skalę, prezentując najlepsze nagrania szerokiej publiczności. Jestem jednym z djów agencji ProDJs.

Uwielbiam bawić się muzyką podczas swoich setów, mieszam remixy najpopularniejszych utworów z oldschoolowymi szlagierami. Efektem takiej muzycznej żonglerki jest parkiet wypełniony po brzegi. A parkietów zza DJ-skiej konsoli widziałem już wiele. Grałem w takich łódzkich klubach, jak Blu, Dekompresja, Incognito, Jazzga, Underground, Broadway, Deja Vu, Ambasada, Siódemki, Brooklyn, Bagdad czy Cabaret.

5
lat doświadczenia
630
zagranych imprez
3792
godzin grania
1771
wypitych kaw
79890
zadowolonych klientów